מילי שטוקפיש

GEDC0092-1

 

"לפני שנים מצאתי את עצמי פורשת מחיי המוכרים ופונה לדרך של חיפוש. אז, לא באמת ידעתי מה אני מחפשת אבל משהו בתוכי ביקש לעצמו מפגש עם ה"ברור יותר להיותי". החיפוש הזה הפגיש אותי עם "מחפשים" רבים, עם התהיות בדרך ועם האופנים והגוונים השונים שיש לחיפוש אחר משמעות ויעד לחיים שלמים-אישיים ומקצועיים. בהמשך פניתי לחקירה אישית ולמחקר שהגדיר את שלבי החיפוש והשינוי שאנשים חווים בעקבותיו. מאז אני מציעה בית לאנשים המבקשים לעצמם מקום בטוח לחיפוש, תהיה, וגילום להיותם האישי והמקצועי השלם- זה בית המנכיח את הייתכנות והתקווה לכל מי שמבקש לחפש את דרכו חזרה אל עצמו ואל הקיים סביבו, זה בית שפרט וקבוצה מעורסלים בהוויה של חיים ולמידה."


מילי שטוקפיש הינה בעלת תואר שני בתחומי הבריאות, האומנויות והנחיית קבוצות, לומדת ומתרגלת את גישת האנליזה היונגיאנית עם פרטים וקבוצות. עוסקת בחקירה והנחלת הזיקה בין תהליכים יצירתיים ותהליכים טרנספורמטיביים. בתחומים אלה השתתפה בכנסים וכתבה מאמרים.
בעבודתה מילי משלבת  גישות ואלמנטים מתחומי בריאות הגוף והנפש, ריפוי ורוח, ההבעה ביצירה, ותהליכי התפתחות ושינוי בקבוצות. מילי מנחה ומדריכה מנחי קבוצות ומלמדת מטפלים, מנחים, אנשי חינוך וצוותי רווחה. מטפלת ומדריכה פרטנית.

מנהלת בקו עם ד"ר תמיר רוטמן את המסלול האינטגרטיבי להכשרת מנחי קבוצות בגישות הוליסטיות ורוחניות ואת המרכז הישראלי להנחיה אינטגרטיבית בקבוצות.

מייסדת המרכז להבעה הוליסטית ברעננה.